Vítejte na stránce mandarinoriental.com

Naše globální webová stránka je k dispozici ve více jazycích.
Vyberte si preferovaný jazyk nebo tuto zprávu odstraňte kliknutím na tlačítko Zrušit.
Zrušit Pokračovat
 


Přehled

ADRESA

Nebovidská 459/1, Malá Strana
Praha, 118 00
Česká republika

TELEFON

+420 233 088 888

E-MAIL

moprg-reservations@mohg.com

ONLINE BROŽURA

Prohlédněte a stáhněte si informace o hotelu

Náš hotel Mandarin Oriental, Prague stojí v místě bývalého kláštera ze 14. století a je proto nejen luxusním pětihvězdičkovým hotelem, ale také úžasně zachovalým kouskem historie. Současný design se hladce snoubí s původními architektonickými prvky umožňuje nám nabídnout skutečně jedinečný zážitek.

Hotel Mandarin Oriental, Prague těží z úžasného umístění na Malé Straně a nabízí klidné místo pro odpočinek, jemuž staletí dodala charakter. Díky skvělým lázním a krásným pokojům nabízíme pohled do minulosti a zároveň chuť budoucnosti.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.Naši fanoušci

Fanoušci MO

Fanoušci MO je místem našich věrných fanoušků a pravidelných hostů, kde můžete sdílet své zkušenosti s hotely Mandarin Oriental. Zveme vás na prohlídku a těšíme se, že i vy se s námi podělíte o vlastní zkušenost.

RECENZE A NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ÚDAJE

 

Hélène Grimaud: vlastními slovy

Zjistěte, proč naši fanoušci z řad celebrit od Asie po Ameriku s radostí navštěvují hotely Mandarin Oriental a kterou část světa navštíví příště.