Věříme v holistický přístup ke zdravému životnímu stylu, proto nabízíme také hodiny jógy, osobního trenéra a plně vybavenou posilovnu.

FITNESS CENTRUM

Naše posilovna je určena výhradně hotelovým hostům a členům Wellness klubu. Nabízí široký výběr posilovacích zařízení a byla navržena tak, aby co nejvíce zvýšila váš potenciál. Mezi vybavením najdete běhací pásy, steppery, kola, vybavení pro cross trénink a množství posilovacích strojů. K dispozici jsou pro vás také činky, lavice, posilovací balóny a část vymezená pro strečink.

JÓGA

Jóga přináší uspokojení tělu i mysli a díky tomu se stala jednou z nejoblíbenějších cvičebních disciplín na světě. Sestává ze série pozic prováděných v určitém pořadí a za správného dechového tempa a je uznávána pro blahodárné a positivní účinky. Hostům nabízíme jak privátní tak skupinové lekce jógy.

ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Našim stálým hostům nabízíme možnost vyzkoušet náš čtyřtýdenní program zdravého životního stylu nebo možnost stát se na 12 měsíců členy Wellness klubu Mandarin Oriental. Vytváříme pro vás speciální programy kombinující posilování a luxusní lázeňské terapie, jejichž cílem je kompletně zharmonizovat a vyvážit fyzickou aktivitu s relaxací. Výhody programu zahrnují například:
  • Vstup do Finess Centra
  • Prvotní konzultaci a posilovací trénink s trenérem zdarma
  • Řadu výhod a slev na naše luxusní lázeňské procedury a hotelové služby
  • Volný vstup na welness lekce (po předchozí rezervaci)
Pro více informací prosím kontaktujte naši Spa Concierge.

INFORMACE O FITNESS CENTRU

TELEFON

+420 233 088 655
moprg-spa@mohg.com

PROVOZNÍ DOBA

6.00 – 22.00 hodin (každý den)

Staženo