Developed with you in mind

The Men's Essentials treatments are designed exclusively for men focusing on providing unparalleled service and attentiveness to detail

HLUBOKÝ SPÁNEK

TRVÁNÍ 1 h 50 m
CENA CZK 5,500
Tato účinná a hluboce uklidňující celotělová masáž spojuje bohaté zemité esenciální oleje vetiveru, heřmánku a sandalového dřeva známých pro své zklidňující a uzemňující účinky. Procedura začíná zahřívacím rituálem pro chodidla a pokračuje masáží od hlavy až k palcům využívajících pečlivě aplikovaných tlakových technik k balancování nervového systému a utišení mysli. Ideální k navození hlubokého pocitu klidu a dobrý spánek.

OBLIČEJOVÁ A TĚLOVÁ PROCEDURA

TRVÁNÍ 1 h 20 m
PRICE CZK 3,900
Dosáhněte zvýšeného pocitu relaxace a klidu. Tato procedura začíná očistnou exfoliací zad k osvěžení pleti, cesta dále pokračuje antistresovou uvolňující masáží zad a terapeutickou ajurvédskou masáží hlavy zaměřenou na oblasti se zvýšenou tenzí, která přinášíí uvolnění bolavým a unaveným svalům. Na konec pleť obličeje očistíme za použití exotické směsi těch nejkvalitnějších esenciálních olejů a účinných bylin z řady. Výsledkem je harmonizovaná rozzářená pokožka obličeje, pružná a osvěžená.