Dopřejte si privátní lázeňský zážitek v jednom z našich luxusních apartmá

Naše tři speciální lázeňská apartmá nabízí ideální atmosféru pro nerušený požitek z lázeňských procedur.

APARTMÁ MANDARIN

Vymalováno v klidné krémové barvě s kamennou dlažbou a hřejivými designovými prvky zlaté a červené, je právě Mandarin tím nejprostornějším apartmá našich lázní. Vybaven dvěma lehátky pro partnerské procedury a futonem pro thajskou a Shiatsu masáž. Je ideální právě pro sérii orientálních značkových procedur.

APARTMÁ PETŘÍN

Elegantní apartmá, inspirováno tradičními marockými léčebnými rituály, nabízí nejen exklusivní Rasul, ale také dvě lázeňská lůžka. Apartmá bylo vytvořeno speciálně pro páry a tvoří skvělý relaxační prostor pro řadu zklidňujících procedur.

APARTMÁ VLTAVA

Apartmá, pojmenováno po velkolepé pražské řece Vltavě, ukrývá překrásné klenuté stropy, šedou kamennou dlažbu, jedno lázeňské lehátko a privátní vitalizační bazén. Ten má v sobě zabudováno mnoho různých trysek pro delikátní podvodní masáž a nabízí tak neuvěřitelně osvobozující relaxaci.


Přestože máme v nabídce velkou škálu terapií a procedur, vytvořili jsme právě pro tato apartmá několik speciálních lázeňských programů. Ty naleznete v nabídce procedur.

INFORMACE O SPA

TELEFON+420 233 088 655 

EMAIL

moprg-spa@mohg.com

PROVOZNÍ DOBA LÁZNÍ 

10.00 – 20.30 hodin (každý den)

PROVOZNÍ DOBA FITNESS

6.00 – 22.00 hodin (každý den)

PROVOZNÍ DOBA SPA BUTIKU 

7.00 – 19.00 hodin (každý den)


SPA PROMOTIONS

We are delighted to share our latest spa news and offers.