stáhnout spa brožuru
Kompletní nabídku láňských procedur naleznete ve spa brožuře.

Terapie, které vás zrelaxují od hlavy až k patě

Základním kamenem naší lázeňské filozofie je respekt k individuálním potřebám hostů. Naše terapie zahrnují řadu relaxačích tělových i obličejových procedur a jsou vždy ušité na míru.


ZNAČKOVÉ LÁZEŇSKÉ PROCEDURY MANDARIN ORIENTAL

TRVÁNÍ 120 m
CENA CZK 5,400
Značkové lázeňské procedury Mandarin Oriental byly navrženy pro ty, kteří hledají jednoduchou, efektivní a autentickou lázeňskou terapii.

Procedury byly vytvořeny ve spolupráci se specialisty tradiční čínské medicíny (TCM) a mistry aromaterapie. Každá z terapií zahrnuje relaxační ruční masáž kombinující silný účinek orientální masáže meridiánů a terapeutické výhody esensiálních olejů smíchaných na zakázku pro Mandarin Oriental. Procedura začíná privátní konzultací, díky které terapeut odhalí váš momentální zdravotní stav a preference. Poté jsou terapie i esenciální oleje namíchány přímo pro vás, tak aby zanechaly tělo i mysl po proceduře v perfektní harmonii. Dostanete od nás také induividuální doporučení na výživu a cvičení, abyste mohli prodloužit tento lázeňský zážitek a pokračovat v něm I z pohodlí svého domova.

ORIENTAL HARMONY – ZNAČKOVÁ PROCEDURA

TRVÁNÍ 120 m
CENA CZK 8,600
Čtyři ruce pracují v perfektním souznění, tato jedinečná terapie zharmonizuje všechny vaše smysly. Procedura začíná zklidňující čistící koupelí nohou, která zanechá chodidla jemná, poddajná a uklidní i vaší mysl. Poté se vás ujmou dva terapeuti, kteří pracují v perfektním souznění pohybů i načasování v masáži harmonizující celé tělo. Procedura je zakončena masáží hlavy a nohou. Masáž probíhá současně a zanechává vaši mysl povznesenou, tělo znovu nabité energií a pokožku exoticky provoněnou.

ČASOVÝ RITUÁL - ZNAČKOVÁ PROCEDURA

TRVÁNÍ 120 m / 180 m
CENA CZK 5,400 / 7,600
Značková procedura Časový Rituál Mandarin Oriental inspiruje hosty k rezervaci času namísto specifické procedury, jen tak můžeme terapii ušít každému přímo na míru a podle jeho momentálních potřeb. Každý Časový Rituál začíná zklidňující masáží chodidel a byl navr6en tak, aby obnovil přírodní rovnováhu.

LIPOVÉ OBJETÍ - CESTA

TRVÁNÍ 90 m
CENA CZK 3,900
Tato procedura je inspirována legendárními léčebnými účinky lípy, která vštěpuje hluboký pocit míru, bezpečí a tepla. Procedura začíná šálkem lahodného lipového čaje oslazeného medem, který si vychutnáváte během prvotní konzultace s terapeutem. Následuje scrub a jemná ale důkladná masáž celého těla rozehřátými textilními měšci s lípou. Poté vás zabalíme do prohřáté deky a váš terapeut završí masáží hlavy.

COFFEE INDULGENCE – TĚLO

TRVÁNÍ 120 m
CENA CZK 5,400
Tato luxusní procedura bude skvělým soustem pro vaše tělo i duši. Terapie byla navržena tak, aby omladila suchou a unavenou pokožku. Intenzivní solný a kávový scrub stimuluje cirkulaci, odstraňuje odumřelé buňky a dodává pokožce zdravý vzhled. Speciální pozornost je věnována zejména oblasti rukou a nohou, tam dodáváme vyživující vitamín E do kůže, nehtů a pat a nanášíme sladkovodní bahenní masku pro zjemnění kůže. Vaše tělo pokryjeme hydratační a mineralizující mořskou řasou, poté jej namasírujeme a nakonec natřemě ochranným hydratačním tělovým máslem. Procedura je zakončena zkrášlující procedurou hlavy a vlasů, která zlepšuje cirkulaci, vyrovnává produkci mazu a dodává vlasům krásný a zdravý vzhled.

ORIENTAL ESSENCE - TĚLO

TRVÁNÍ 60 m / 90 m
CENA CZK 2,800 / 3,700
Tato procedura začíná terapeutickým vyšetřením zad a stanovením individuální diagnózy a potřeb hosta. Poté je terapeutem na míru navržena masáž celého těla, která vás zanechá plné energie a v naprosté harmonii.

THAJSKÁ MASÁŽ - TĚLO

TRVÁNÍ 90 m
CENA CZK 3,700
Thajskou masáž provádíme na speciálním futonu a poskytujeme vám jednorázové volné thajské oblečení. Kombinace jemných kyvadlových pohybů, rytmické akupresury a asistovaného protahování navozuje masáž hloubkovou relaxaci a celkovou revitalizaci těla i mysli. Výsledkem je větší flexibilita, uvolnění kloubů a svalového napětí, rovnováha energetického centra v těle.

Rasul - Aqua

TRVÁNÍ 30 m
CENA CZK 1,300
We invite you to experience this purifying treatment, based on the traditional Moroccan Rasul, in your own private setting. You’ll apply natural mud to the face, upper and lower body, and then relax in the Rasul room while being exposed to hot steam for 15 minutes, softening the mud and releasing its beneficial ingredients. The session is completed by a warm shower to help loosen the mud.

PARNÍ SPRCHA - VODOLÉČBA

TRVÁNÍ 30 m
CENA CZK 800
Parní sprchu udržujeme při teplotě 42-45°C. Aromatický žár a vlhkost sálá ze stěn, sezení i podlahy. Je známá zejména pro své léčebné účinky uvolňující bolesti hlavy, migrénu a napětí. Zvyšuje koncentraci a teplo v těle, prohřívá ho pomalu a postupně a tím se dostává až k vnitřním orgánům.

VITALIZAČNÍ KOUPEL - VODOLÉČBA

TRVÁNÍ 20 m
CENA CZK 800
Začněte jakoukoliv naší proceduru ničím nerušeným ponořením do vitalizační koupele, smyjte ze sebe veškerý stres a nechte světské starosti za vámi. Lázeň má v sobě zabudováno několik prvků umožňující vám podvodní masáž. Lázeň je vyhřátá na teplotu do 39°C a je k dispozici pouze v místnosti Vltava.

AROMATERAPEUTICKÁ OBLIČEJOVÁ KŮRA NA MÍRU - OBLIČEJOVÁ TERAPIE

TRVÁNÍ 90 m
Procedura začíná stanovením typu pleti, poté náš terapeut vybere vhodné produkty z naší obličejové péče Aromatherapy Associates a provede obličejovou masáž na míru vaší pleti.

SKINN IQ PRO MUŽE - OBLIČEJOVÁ TERAPIE

TRVÁNÍ 90 m
CENA CZK 3,900
Tato obličejová procedura přináší viditelné výsledky a je ideální pro ty, kteří chtějí mít pokožku v perfektní kondici. Procedura zahrnuje dvojitý pílink kůže ke snížení zarůstání vousů a bličejovou masáž zanechávající vaši pokožku klidnou a zářivou.

AGE REPAIR FACIAL – OBLIČEJOVÁ TERAPIE

TRVÁNÍ 90 m
CENA CZK 3,900
Tato obnovující omlazující obličejová masáž je prováděna přírodními oleji inca inchi a extraktem z modřínu, který stimuluje tvorbu kolagenu a zanechává pokožku zpevněnou a napjatou. Protizánětlivé účinky granátového jablka a omlazující efekt oleje ze šípkového semínka má za výsledek pevnou, plnější a mladě vypadající pokožku.