stáhnout spa brožuru
Kompletní nabídku láňských procedur naleznete ve spa brožuře.

Terapie, které vás zrelaxují od hlavy až k patě

Základním kamenem naší lázeňské filozofie je respekt k individuálním potřebám hostů. Naše terapie zahrnují řadu relaxačích tělových i obličejových procedur a jsou vždy ušité na míru.


Digital Wellness Escape

TRVÁNÍ 1 h 20 m
CENA CZK 3,900
Tato regenerační procedura se zaměřuje na hlavu, oči, krk, ramena, ruce a nohy za účelem uvolnění napětí a stresu vzniklého častým používáním digitálních přístrojů.

ZNAČKOVÉ LÁZEŇSKÉ PROCEDURY MANDARIN ORIENTAL

TRVÁNÍ 1 h 50 m
CENA CZK 5,500
Značkové lázeňské procedury Mandarin Oriental byly navrženy pro ty, kteří hledají jednoduchou, efektivní a autentickou lázeňskou terapii.

Procedury byly vytvořeny ve spolupráci se specialisty tradiční čínské medicíny (TCM) a mistry aromaterapie. Každá z terapií zahrnuje relaxační ruční masáž kombinující silný účinek orientální masáže meridiánů a terapeutické výhody esensiálních olejů smíchaných na zakázku pro Mandarin Oriental. Procedura začíná privátní konzultací, díky které terapeut odhalí váš momentální zdravotní stav a preference. Poté jsou terapie i esenciální oleje namíchány přímo pro vás, tak aby zanechaly tělo i mysl po proceduře v perfektní harmonii. Dostanete od nás také induividuální doporučení na výživu a cvičení, abyste mohli prodloužit tento lázeňský zážitek a pokračovat v něm I z pohodlí svého domova.

ORIENTAL HARMONY

TRVÁNÍ 1 h 50 m
CENA CZK 8,800
Čtyři ruce pracují v perfektním souznění, tato jedinečná terapie zharmonizuje všechny vaše smysly. Procedura začíná zklidňující čistící koupelí nohou, která zanechá chodidla jemná, poddajná a uklidní i vaší mysl. Poté se vás ujmou dva terapeuti, kteří pracují v perfektním souznění pohybů i načasování v masáži harmonizující celé tělo. Procedura je zakončena masáží hlavy a nohou. Masáž probíhá současně a zanechává vaši mysl povznesenou, tělo znovu nabité energií a pokožku exoticky provoněnou.

ČASOVÝ RITUÁL

TRVÁNÍ 1 h 50 m / 2 h 50 m
CENA CZK 5,500 / 7,700
Značková procedura Časový Rituál Mandarin Oriental inspiruje hosty k rezervaci času namísto specifické procedury, jen tak můžeme terapii ušít každému přímo na míru a podle jeho momentálních potřeb. Každý Časový Rituál začíná zklidňující masáží chodidel a byl navr6en tak, aby obnovil přírodní rovnováhu.

LIPOVÉ OBJETÍ - CESTA

TRVÁNÍ 1 h 20 m
CENA CZK 3,900
Tato procedura je inspirována legendárními léčebnými účinky lípy, která vštěpuje hluboký pocit míru, bezpečí a tepla. Procedura začíná šálkem lahodného lipového čaje oslazeného medem, který si vychutnáváte během prvotní konzultace s terapeutem. Následuje scrub a jemná ale důkladná masáž celého těla rozehřátými textilními měšci s lípou. Poté vás zabalíme do prohřáté deky a váš terapeut završí masáží hlavy.

COFFEE INDULGENCE

TRVÁNÍ 1 h 50 m
CENA CZK 5,500
Tato luxusní procedura bude skvělým soustem pro vaše tělo i duši. Terapie byla navržena tak, aby omladila suchou a unavenou pokožku. Intenzivní solný a kávový scrub stimuluje cirkulaci, odstraňuje odumřelé buňky a dodává pokožce zdravý vzhled. Speciální pozornost je věnována zejména oblasti rukou a nohou, tam dodáváme vyživující vitamín E do kůže, nehtů a pat a nanášíme sladkovodní bahenní masku pro zjemnění kůže. Vaše tělo pokryjeme hydratační a mineralizující mořskou řasou, poté jej namasírujeme a nakonec natřemě ochranným hydratačním tělovým máslem. Procedura je zakončena zkrášlující procedurou hlavy a vlasů, která zlepšuje cirkulaci, vyrovnává produkci mazu a dodává vlasům krásný a zdravý vzhled.

ORIENTAL ESSENCE - TĚLO

TRVÁNÍ 1 h 20 m
CENA CZK 3,900
Tato procedura začíná terapeutickým vyšetřením zad a stanovením individuální diagnózy a potřeb hosta. Poté je terapeutem na míru navržena masáž celého těla, která vás zanechá plné energie a v naprosté harmonii.

THAJSKÁ MASÁŽ

TRVÁNÍ 1 h 20 m
CENA CZK 3,900
Thajskou masáž provádíme na speciálním futonu a poskytujeme vám jednorázové volné thajské oblečení. Kombinace jemných kyvadlových pohybů, rytmické akupresury a asistovaného protahování navozuje masáž hloubkovou relaxaci a celkovou revitalizaci těla i mysli. Výsledkem je větší flexibilita, uvolnění kloubů a svalového napětí, rovnováha energetického centra v těle.

PARNÍ SPRCHA

TRVÁNÍ 20 m
CENA CZK 900
Parní sprchu udržujeme při teplotě 42-45°C. Aromatický žár a vlhkost sálá ze stěn, sezení i podlahy. Je známá zejména pro své léčebné účinky uvolňující bolesti hlavy, migrénu a napětí. Zvyšuje koncentraci a teplo v těle, prohřívá ho pomalu a postupně a tím se dostává až k vnitřním orgánům.

VITALIZAČNÍ KOUPEL

TRVÁNÍ 20 m
CENA CZK 900
Začněte jakoukoliv naší proceduru ničím nerušeným ponořením do vitalizační koupele, smyjte ze sebe veškerý stres a nechte světské starosti za vámi. Lázeň má v sobě zabudováno několik prvků umožňující vám podvodní masáž. Lázeň je vyhřátá na teplotu do 39°C a je k dispozici pouze v místnosti Vltava.

AROMATERAPEUTICKÁ OBLIČEJOVÁ KŮRA NA MÍRU

TRVÁNÍ 50 m / 1 h 20 m
CZK 2,900 / CZK 3,900
Procedura začíná stanovením typu pleti, poté náš terapeut vybere vhodné produkty z naší obličejové péče Aromatherapy Associates a provede obličejovou masáž na míru vaší pleti.

AGE REPAIR FACIAL

TRVÁNÍ 1 h 20 m
CENA CZK 3,900
Tato obnovující omlazující obličejová masáž je prováděna přírodními oleji inca inchi a extraktem z modřínu, který stimuluje tvorbu kolagenu a zanechává pokožku zpevněnou a napjatou. Protizánětlivé účinky granátového jablka a omlazující efekt oleje ze šípkového semínka má za výsledek pevnou, plnější a mladě vypadající pokožku.