Adam Scott

Golfista

Adam Scott vyhrál v roce 2013 Masters, jeden z golfových majorů. Nyní má za sebou již 13 vítězství PGA Tour, včetně dvou mistroství světa. Je také nejmladším golfistou všech dob, který vyhrál Players Championship v pouhých 23 letech.

V roce 2014 byl Adam označen za jedničku v oficiálním světovém žebříčku. Během stejného roku vyhrál všechny turnaje PGA Tour v Texasu, jako první hráč, jemuž se podařilo něco takového.

Mandarin Oriental, Geneva má v Adamově srdci zvláštní místo, neboť mu tamní „drobnosti a detaily“ dodávají „pocit pohodlí“. Proto jsme ho natočili a vyfotili v prostorách hotelu.

Společnost Mandarin Oriental přispěla nadaci Adama Scotta.

Vyfotografováno a natočeno oceňovanou fotografkou Mary McCartney.

Místo, kde bydlím, má obrovský vliv na můj výkon. Tam, kde odpočívám, tam, kde spím, tam, kde dobíjím baterky.