Restaurace a bar

Rezervace
Přejít dolů

Inovativní restaurace a bary

Vysoká úroveň kulinářského umění je již dlouho znakem hotelů Mandarin Oriental. Nabízíme širokou škálu restaurací a různých světových kuchyní, od zážitkové gastronomie nejvyšší kvality až po neformální bistra. Vzhledem k tomu, že našim 14 restauracím bylo uděleno již 21 michelinských hvězd, nejsme jediní, kdo se domnívá, že naše restaurace patří mezi nejlepší na světě.

Mandarin Oriental, Milan – exkluzivní italská restaurace a bar SetaVečere, kterou připravil Heston BlumenthalKoktejly v The Rosebery Lounge, Mandarin Oriental Hyde park, LondonExkluzivní restaurace a bar Sur Mesure par Thierry Marx, Mandarin Oriental, ParisMandarin Grill + Bar, Mandarin Oriental, Hong Kong

Restaurace jsou naše vášeň a naši šéfkuchaři a sommelieři jsou toho důkazem. K našim nejtalentovanějším kuchařům patří Heston Blumenthal (dvěma michelinskými hvězdami oceněná restaurace Dinner v Mandarin Oriental Hyde Park, London). Jsme pyšní, že mezi naše šéfkuchaře patří též Daniel Boulud (Bar Boulud v Londýně a Bostonu), Richard  Ekkbus (dvě michelinské hvězdy pro Amber v The Landmark Mandarin Oriental, Hong Kong) a Thierry Marx (Mandarin Oriental, Paris). 

Carme Ruscalleda vede v Barceloně restauraci Moments oceněnou dvěma michelinskými hvězdami a Gaston Acurio v restauraci La Mar v Miami podává peruánskou kuchyni, která je považována za jednu z nejlepších na území USA. V Mandarin Oriental, Milan pomohl restauraci Seta získat michelinskou hvězdu Antonio Guida.

Dárkový poukaz

Potěšte své přátele a milované dárkem v podobě legendárních služeb Mandarin Oriental, gastronomie s michelinskými hvězdami a oceňovaných spa, které na vás v podobě elegantního balíčku čekají v nejvyhledávanějších destinacích na světě.