Restaurace a bar

Rezervace
Přejít dolů

Inovativní restaurace a bary

Vysoká úroveň kulinářského umění je již dlouho znakem hotelů Mandarin Oriental. Nabízíme širokou škálu restaurací a různých světových kuchyní, od zážitkové gastronomie nejvyšší kvality až po neformální bistra. Vzhledem k tomu, že našim 14 restauracím bylo uděleno již 21 michelinských hvězd, nejsme jediní, kdo se domnívá, že naše restaurace patří mezi nejlepší na světě.

Mandarin Oriental, Milan – exkluzivní italská restaurace a bar SetaVečere, kterou připravil Heston BlumenthalKoktejly v The Rosebery Lounge, Mandarin Oriental Hyde park, LondonExkluzivní restaurace a bar Sur Mesure par Thierry Marx, Mandarin Oriental, ParisMandarin Grill + Bar, Mandarin Oriental, Hong Kong

Restaurace jsou naše vášeň a naši šéfkuchaři a sommelieři jsou toho důkazem. Našimi nejtalentovanějšími kuchaři jsou Heston Blumenthal (dvě michelinské hvězdy pro „Dinner“ v Mandarin Oriental Hyde Park, London) a Pierre Gagnaire, který otevřel svou první restauraci v USA v hotelu Mandarin Oriental, Las Vegas po své premiéře v Mandarin Oriental, Hong Kong.  

Jsme pyšní, že mezi naše šéfkuchaře patří též Daniel Boulud (Bar Boulud v Londýně a Bostonu), Richard Ekkbus (dvě michelinské hvězdy pro Amber v The Landmark Mandarin Oriental, Hong Kong) a Thierry Marx (Mandarin Oriental, Paris). 

Carme Ruscalleda vede v Barceloně restauraci „Moments“ oceněnou dvěma michelinskými hvězdami a Gaston Acurio v restauraci La Mar v Miami podává peruánskou kuchyni, která je považována za jednu z nejlepších v USA. V milánském hotelu Mandarin Oriental, jednom z našich nejnovějších hotelů, již Antonio Guida pomohl získat michelinskou hvězdu pro restauraci „Seta“.

Mandarin Oriental, New York

The Aviary NYC

Restaurace, kde mají úctu k tradicím i inovacím a při přípravě koktejlů i obsluze pečují o detaily stejně jako v čtyřhvězdičkové restauraci.

Mandarin Oriental, Paris

Sur Mesure par Thierry Marx

Tato značková restaurace nabízí gurmánům opravdový zážitek smyslů. Thierry Marx zde míchá technické a emocionální aspekty vaření s estetikou, zvukem a chutí.

Mandarin Oriental, Hong Kong

Pierre

Pierre Gagnaire, který navštěvuje restauraci třikrát ročně, je kouzelníkem inovativní francouzské gastronomie a jedním z nejoriginálnějších tvůrců kuchařského umění současné doby.

Mandarin Oriental, Tokyo

Bar Tapas Molecular

V tomto malém podniku pro pouhých osm hostů připravuje tým talentovaných kuchařů před vašima očima miniaturní delikatesy z nových kombinací konzistencí a chutí, které jsou pastvou pro oči i chuťové pohárky.

Dárkový poukaz

Potěšte své přátele a milované dárkem v podobě legendárních služeb Mandarin Oriental, gastronomie s michelinskými hvězdami a oceňovaných spa, které na vás v podobě elegantního balíčku čekají v nejvyhledávanějších destinacích na světě.

Dárkový poukaz

Potěšte své přátele a milované dárkem v podobě legendárních služeb Mandarin Oriental, gastronomie s michelinskými hvězdami a oceňovaných spa, které na vás v podobě elegantního balíčku čekají v nejvyhledávanějších destinacích na světě.