Restaurace a bar

Rezervace
Přejít dolů

Inovativní restaurace a bary

Vysoká úroveň kulinářského umění je již dlouho znakem hotelů Mandarin Oriental. Nabízíme širokou škálu restaurací a různých světových kuchyní, od zážitkové gastronomie nejvyšší kvality až po neformální bistra. Vzhledem k tomu, že našim 16 podnikům bylo uděleno již 25 michelinských hvězd, nejsme jediní, kdo se domnívá, že naše restaurace patří mezi nejlepší na světě.

Mandarin Oriental, Milan – exkluzivní italská restaurace a bar SetaVečere, kterou připravil Heston BlumenthalKoktejly v The Rosebery Lounge, Mandarin Oriental Hyde park, LondonExkluzivní restaurace a bar Sur Mesure par Thierry Marx, Mandarin Oriental, ParisMandarin Grill + Bar, Mandarin Oriental, Hong Kong

Restaurace jsou naše vášeň a naši šéfkuchaři a sommelieři jsou toho důkazem. K našim nejtalentovanějším kuchařům patří Heston Blumenthal (dvěma michelinskými hvězdami oceněná restaurace Dinner v Mandarin Oriental Hyde Park, London). Jsme pyšní, že mezi naše šéfkuchaře patří také Richard Ekkebus (restaurace Amber se dvěma michelinskými hvězdami v hotelu The Landmark Mandarin Oriental, Hong Kong) a Thierry Marx (Mandarin Oriental, Paris).

Carme Ruscalleda vede v Barceloně restauraci Moments oceněnou dvěma michelinskými hvězdami a Gaston Acurio v restauraci La Mar v Miami podává peruánskou kuchyni, která je považována za jednu z nejlepších na území USA. Dvěma michelinskými hvězdami oceněná restaurace Seta šéfkuchaře Antonia Guidy, která se nachází v hotelu Mandarin Oriental v Miláně, se stala nedílnou součástí gastronomické mapy města.

Gurmánské výhody

fans of mo

Hotely a rezorty Mandarin Oriental nyní nabízejí jako překvapení a potěšení pro členy Fans of M.O. speciální gurmánské výhody.

Buďte mezi prvními, kdo získá přístup k těmto exkluzivním výhodám, a staňte se členem Fans of M.O.

Pohled na jídla v restauraci Shirvan Café Metisse v hotelu Mandarin Oriental, Marrakech z ptačí perspektivy

Po celém světě

Kvíz: Jaký jste typ gurmána?

Udělejte si náš kvíz a zjistěte, co o vás prozradí vaše chuťové pohárky a jaké restaurace MO a jaká jídla pro vás budou největším pokušením.

Zdravá jídla na stole

Tipy

Pět z nejlepších restaurací pro „detox stravování“ v Paříži

Jsou lepší pro vaši postavu, vaši peněženku i naši planetu – která jsou ta nejlepší místa pro očistu vašich chuťových pohárků i těla v Paříži?

Vinice

Po celém světě

Vysněné destinace pro milovníky vín

Objevte ty nejkrásnější a nejzajímavější vinařské oblasti, od Velké Británie přes Francii a Itálii až po Španělsko

hotelová recepce v bodrumu za soumraku

Darujte jedinečný zážitek

Potěšte své přátele a milované dárkem v podobě legendárních služeb Mandarin Oriental, gastronomie oceněné michelinskými hvězdami a oceňovaných spa, které na vás čekají v podobě elegantního balíčku. Dárkové karty mají neomezenou platnost, takže je můžete využít, kdy se vám to bude nejvíce hodit.