interiér salónku v new yorku

Restaurace a bar

Rezervace
Přejít dolů

Inovativní restaurace a bary

Vysoká úroveň kulinářského umění je již dlouho znakem hotelů Mandarin Oriental. Nabízíme širokou škálu restaurací a různých světových kuchyní, od zážitkové gastronomie nejvyšší kvality až po neformální bistra. Vzhledem k tomu, že našim 16 podnikům bylo uděleno již 25 michelinských hvězd, nejsme jediní, kdo se domnívá, že naše restaurace patří mezi nejlepší na světě.

Mandarin Oriental, Milan – exkluzivní italská restaurace a bar SetaVečere, kterou připravil Heston BlumenthalKoktejly v The Rosebery Lounge, Mandarin Oriental Hyde park, LondonExkluzivní restaurace a bar Sur Mesure par Thierry Marx, Mandarin Oriental, ParisMandarin Grill + Bar, Mandarin Oriental, Hong Kong

Restaurace jsou naše vášeň a naši šéfkuchaři a sommelieři jsou toho důkazem. K našim nejtalentovanějším kuchařům patří Heston Blumenthal (dvěma michelinskými hvězdami oceněná restaurace Dinner v Mandarin Oriental Hyde Park, London). Jsme pyšní, že mezi naše šéfkuchaře patří také Richard Ekkebus (restaurace Amber se dvěma michelinskými hvězdami v hotelu The Landmark Mandarin Oriental, Hong Kong) a Thierry Marx (Mandarin Oriental, Paris).

Carme Ruscalleda vede v Barceloně restauraci Moments oceněnou dvěma michelinskými hvězdami a Gaston Acurio v restauraci La Mar v Miami podává peruánskou kuchyni, která je považována za jednu z nejlepších na území USA. Dvěma michelinskými hvězdami oceněná restaurace Seta šéfkuchaře Antonia Guidy, která se nachází v hotelu Mandarin Oriental v Miláně, se stala nedílnou součástí gastronomické mapy města.

Gurmánské výhody

fans of mo

Hotely a rezorty Mandarin Oriental nyní nabízejí jako překvapení a potěšení pro členy Fans of M.O. speciální gurmánské výhody.

Buďte mezi prvními, kdo získá přístup k těmto exkluzivním výhodám, a staňte se členem Fans of M.O.

Nezapomenutelné večeře

stůl kuchaře v restauraci seta

Milán

Sedm důvodů proč navštívit restauraci Seta v Mandarin Oriental, Milan

Každé ráno na nádvoří tohoto milánského městského domu z 18. století umístí zaměstnanci v bílých rukavičkách 55 černobílých designových talířů Fornasetti na stoly s čerstvě vyžehlenými ubrusy. Tak začíná den v restauraci Seta, Mandarin Oriental, Milan, která má dvě michelinské hvězdy.

Barman připravuje koktejl v MO Baru v hotelu Mandarin Oriental Wangfujing, Beijing

Tipy

Fantastické recepty: klasické koktejly

Naučte se připravovat šest klasických koktejlů – od svěžího Martini po dokonalé Pisco Sour – s pomocí našich profesionálních mixologů Mandarin Oriental

Privátní salónek v hotelu Mandarin Oriental, Bangkok

Po celém světě

Šest nejlepších brunchů po celém světě

Využijte svůj víkend na maximum s těmito nabídkami speciálních brunchů z celého světa, od knedlíčků dim sum v Hongkongu po bezedné šumivé víno cava v Barceloně

hotelová recepce v bodrumu za soumraku

Darujte jedinečný zážitek

Potěšte své přátele a milované dárkem v podobě legendárních služeb Mandarin Oriental, gastronomie oceněné michelinskými hvězdami a oceňovaných spa, které na vás čekají v podobě elegantního balíčku. Dárkové karty mají neomezenou platnost, takže je můžete využít, kdy se vám to bude nejvíce hodit.