Schůzky a události

Rezervace
Přejít dolů

Bezkonkurenční pověst

V hotelu Mandarin Oriental je každá příležitost speciální. Nabízíme menší prostory pro klienty, kteří hledají útočiště a klid na soustředění, a velkolepé sály pro pořádání mezinárodních konferencí. Máme více než čtyřicetileté zkušenosti s pořádáním konferencí pro hlavy států a hlavní představitele společností, máme kvalifikaci na to, abychom podpořili veškeré vaše aktivity. 

Soustřeďte se na svou práci vNadstandardní prostory

Mandarin Oriental, Las Vegas

Orientální taneční sál

Orientální taneční sál je úchvatný prostor. Nachází se tři patra nad The Strip, má francouzská okna s automatickými zatemňovacími roletami a intimní venkovní terasou. Tento sál lze rozdělit do tří sekcí, je vhodný pro pořádání nejrůznějších událostí a večeřet zde může najednou až 480 hostů.

Mandarin Oriental, Macau

Taneční sál Ocean

Taneční sál Ocean nabízí nádherný výhled francouzskými okny na moře. V jeho interiérech dominují hladké, moderní linie, je vybaven nejmodernějšími technologiemi.

Mandarin Oriental, Washington DC

Umělecká galerie

Prostory se soukromým výtahem, samostatnými toaletami, prosklenou stěnou a velkou terasou s výhledem na Jefferson Memorial, v nichž se pořádá TIMELESS Cherry Blossom Collection by Ron Blunt.

Mandarin Oriental, Taipei

Velký taneční sál

Pozoruhodný velký taneční sál s plochou 960 m2 se může pochlubit nádherným interiérem a stropem vysokým 7,3 metrů. Je zde exkluzivní příjezdová cesta, samostatná kuřárna, místnost VIP a prostorné foyer a recepce.

Svatby v MO

Svatby a líbánky Mandarin Oriental nabízí párům, které měly svatbu v hotelu Mandarin Oriental, aby si užily zdarma též jednu noc po svatbě a spoustu dalších výhod v některém z našich hotelů po celém světě.