Wellness

Rezervace
Přejít dolů

Holistické spa a wellness

Péče o mysl, tělo a ducha je klíčovou myšlenkou filozofie spa Mandarin Oriental. Naše spa neléčí jen tělo, nýbrž nabízejí holistický přístup k péči o zákazníka. Díky mnohaletým zkušenostem, dovednostem a intuici v luxusním léčebném prostředí patří naše spa mezi nejlepší na světě.

Jóga v luxusním spa, Mandarin Oriental, CanouanBazén v luxusním spa, Mandarin Oriental, MarrakechJadeitová terapie v luxusním spa, Mandarin Oriental Hyde Park, LondonLuxusní spa, Mandarin Oriental, TaipeiOdpočinek v luxusním spa, Mandarin Oriental, Hong Kong

Při wellness procedurách uplatňujeme individuální přístup, a proto doporučujeme hostům, aby si rezervovali spíše čas než konkrétní procedury. Zároveň nabízíme služby spa Concierge, který bude vaším průvodcem na cestě ve spa Mandarin Oriental.

Každé naše spa nabízí svou vlastní řadu výrobků od Aromatherapy Associates, stejně jako vlastní terapie vyvinuté ve spolupráci s odborníky na tradiční čínskou medicínu. Každé spa nabízí nejrůznější služby, včetně výživového poradenství, jógy, meditací a zkrášlovacích procedur. Mnohá spa nabízejí léčivé procedury s využitím páry a tepla.

Naše spa jsou místem rozjímání a poznávání pocitů, vycházejí z dědictví východních kultur i současných vědeckých poznatků. Díky naší jedinečné nabídce udělil časopis Forbes v roce 2019 cenu „Pětihvězdičkové spa“ 13 hotelům naší skupiny, což je nejvíc ze všech světových hotelových řetězců.

Místo, které dává čas pro

Příjemné pocity, relaxaci a rozjímání

880A7AA3-D4C7-4F11-B841-5BA3946C4135

Novou iniciativou v roce 2016 bylo otevření prvního spa podle konceptu Spa studia v hotelu Mandarin Oriental, Bangkok. Koncept Spa studia nabízí hostům možnost expresních a přitom vysoce efektivních zkrášlovacích procedur i v časové tísni. Skupina plánuje otevření dalších Spa studií v relevantních destinacích Mandarin Oriental s tím, že příští studio by se mělo otevírat v hotelu Mandarin Oriental Hyde Park, London, a to po rekonstrukci hotelu v roce 2018.

Mandarin Oriental nabízí jedinečnou službu spa concierge, což je člověk, který rozumí zdravotním problémům hostů a ví, jaká terapie by byla nejvhodnější pro jejich řešení. Skupina se při poskytování spa služeb zaměřuje na tzv. „Time Ritual“, jehož cílem je doporučit hostům, aby si rezervovali spíše čas než konkrétní procedury, aby mohly být služby přizpůsobeny jejich individuálním potřebám. Terapeuti mají specializované vzdělání odpovídající náročným standardům hotelů Mandarin Oriental a s hrdostí poskytují služby, které jsou přizpůsobeny individuálním potřebám našich hostů.

Značkové spa terapie Mandarin Oriental přizpůsobené potřebám hostů byly v roce 2009 společně s produktovou řadou domácí péče uvedeny v mnoha luxusních hotelových spa naší skupiny po celém světě. Značkové terapie byly navrženy tak, aby řešily rostoucí poptávku hostů po jednoduchých, efektivních a autentických spa zážitcích, které se mohou aplikovat i v domácím prostředí. Každý produkt na bázi aromaterapie byl vytvořen podle orientálních principů pěti elementů: dřeva, ohně, země, kovu a vody. Směsi nejčistších olejů z květin a jiných rostlin z východu a západu odrážejí jedinečné harmonizující vlastnosti každého elementu. Všechny z nich obsahují přírodní ingredience, neobsahují parabeny a byly vytvořeny mistrem v oboru aromaterapie podle specifikací hotelu Mandarin Oriental.

Mandarin Oriental v loňském roce uvedl ve všech svých spa po celém světě iniciativu Digital Wellness. Program je navržen tak, aby pomohl hostům nacházet nové cesty pro řízení svého vztahu k technologiím a zvládnout stres, který může být výsledkem trvalého napojení na digitální technologie. Rezervací jakékoliv procedury ve spa Mandarin Oriental mohou hosté získat přístup k široké škále poradenských služeb z oblasti wellness a aktivitám, které jim mají pomoci, aby se od technologií odpojili. Mandarin Oriental spolupracoval s proslulou Mayo Clinic na tvorbě různých tipů a instrukcí, které mohou pomoci nastavit osobní hranice při používání technologií, vyčistit mentální šum a zavést zdravý, digitálně vyvážený životní styl.
 

Naše Mandarin Oriental spa připravila několik wellness tipů, např. Digital Wellness, protahování či tlakové body, které sdílíme s našimi hosty. Pro více informací klikněte na níže uvedené odkazy.

Digital Wellness

Protahování

Tlakové body

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

Potěšte své přátele a milované dárkem v podobě legendárních služeb Mandarin Oriental, gastronomie s michelinskými hvězdami a oceňovaných spa, které na vás v podobě elegantního balíčku čekají v nejvyhledávanějších destinacích na světě.