PrahaFitness a Wellness

Fitness a Wellness

Díky našemu nejmodernějšímu fitness centru, osobním trenérům, hodinám jógy a běžeckému klubu si můžete dopřát trochu wellness.

Centrum fitness a wellness

Naše fitness a wellness centrum je k dispozici výlučně hotelovým hostům a soukromým členům a nabízí širokou nabídku fitness vybavení Technogym, které bylo pečlivě vybráno pro maximalizaci vašeho potenciálu. V našem vybavení najdete běžecké pásy, křížový trénink, rotopedy, trenažéry pro veslování a různé posilovací jednotky. Máme i činky, lavičky, wellness míče a míče Bosu.

Osobní trénink

Ať už je vaším cílem všeobecná zdatnost, snížení váhy, posílení svalstva, zotavení po zranění či zlepšení sportovního výkonu, osobní trenér může navrhnout individuální tréninkový plán, který je vytvořen konkrétně pro dosažení krátkodobých cílů. Lekce se konají buď v pohodlí našeho fitness a wellness centra nebo pod širým nebem, v okolních parcích.

Prague Harriers CZ

Přidejte se k běžeckému klubu pražského hotelu Mandarin Oriental, –Prague Harriers CZ! Setkáváme se jednou týdně na hotelovém nádvoří. Na požádání je možné zarezervovat běh navíc.

Jóga

Jóga je jednou z nejpopulárnějších pohybových aktivit na světě, je cvičením mysli, těla i ducha. Jóga využívající série jógových pozic a speciálních dechových technik je známá pro své pozitivní účinky na zdraví. Nabízíme pravidelné skupinové lekce a na požádání můžeme zorganizovat i individuální lekci.

Místem setkání je recepce Spa.

Další podrobnosti najdete v plánu lekcí. Potvrďte prosím laskavě svou rezervaci se Spa Concierge do 20:00 v den před vybranou lekcí.