PrahaProstory

Prostory

Díky velkému výběru nádherných místností a vysoké úrovni ostatních prostor patří náš hotel mezi nejlepší v Praze.

Grand Ballroom

Ohromujícím prostorem je náš Velký taneční sál, vhodný pro pořádání recepcí, formálních večeří, výstav a konferencí. Někdejší společná jídelna mnichů původního barokního kláštera má veliká okna, a proto je plná denního světla. Taneční sál s nádhernými klenutými stropy a minimalistickým designem interiérů laděným do teplých bílých barev má příjemně klidnou atmosféru.

Dominicus Hall

Přímo s Velkým tanečním sálem je spojený sál Dominicus, který má ve srovnání s tanečním sálem asi třetinovou rozlohu. Hala Dominicus má stejně krásnou atmosféru, interiéry laděné do podobných bílých tónů, vysoké stropy a křišťálový lustr, prostory pro pořádání recepcí, slavnostních obědů a večeří, výstav a pracovních jednání.

Monastery Lounge

S velkým tanečním sálem a sálem Dominicus sousedí bývalá křížová chodba s barokními sloupy a spoustou denního světla. Je ideální pro setkání a doprovodné programy.

Restaurace a bar Spices

Privátní salónek s klenutými stropy, přirozeným denním světlem a přístupem k Wi-Fi nabízí jedinečné prostředí pro pořádání soukromých akcí. Nabízíme zároveň využití našeho vinného sklípku, v němž hosté mohou degustovat víno pod klenutým cihlovým stropem. Kapacita tohoto prostoru je 16 lidí, a proto je ideální pro malé koktejly a privátní stolování.

Executive Boardroom

Naše zasedací místnost se nachází vedle business centra a je vybavená Wi-Fi a televizí s velkou LCD obrazovkou. Na požádání zde můžeme umístit i notebook, projektor, obrazovku a konferenční telefon. Je zde i prostor pro malé občerstvení během přestávky.

Monastery Garden

Tento půvabný a intimní venkovní prostor má vynikající polohu v srdci našeho hotelu a je spojený s našimi historickými prostorami pro pořádání banketů. Zahrada nabízí skvělé prostředí pro recepce pod širým nebem.

Specifikace místností

BANKETOVÉ PROSTORY PŮDORYSY PODLAŽÍ ROZMĚRY SÁL PRO VYSTOUPENÍ/PROMÍTÁNÍ ŠKOLICÍ MÍSTNOST BOARDROOM VE TVARU U OKRUHY RECEPCE
Grand Ballroom Náhled 20,7 ×7,6 m 126 80 50 50 80 200
Dominicus Hall Náhled 7,6 ×7,6 m 45 32 20 20 32 100
Monastery Lounge Náhled 34,7 × 3,4 m -- -- -- -- -- 150
Boardroom 2 Náhled 6,2 × 3,4 m -- -- 12 -- -- --
Vinný sklípek Náhled 8 × 4,2 m -- -- -- -- -- 15