PrahaSvatby a události

Svatby a události

Naše výjimečné prostředí a vynikající kvalita služeb jsou zárukou toho, že vaše událost předčí vaše očekávání.

Díky jedinečnému historickému objektu, nádhernému okolí a zkušenému týmu zaměstnanců nabízí náš hotel jedno z nejkrásnějších prostředí v Praze. Úžasná scenérie Pražského hradu v kombinaci s naší péčí o detaily jsou zárukou, že vaše svatba nebo jiná událost bude nezapomenutelná.

Svatby

Náš hotel se nachází v jednom z nejromantičtějších míst na světě. Nabízíme mimořádné prostředí, ale také chápeme důležitost vašeho svatebního dne a slibujeme, že uděláme všechno, co bude v našich silách, aby byl tento den nezapomenutelným zážitkem.

Plánování svatby

Nabízíme dedikovanou službu plánování svatby, aby byly přípravy co možná nejhladší. V úzkém kontaktu s vámi budeme řešit veškeré detaily od výzdoby interiéru až po catering, aby vše probíhalo podle vašich představ.

Catering

Od chlebíčků až po hlavní chod i zákusky, náš cateringový tým pro vás sestaví zcela individuálně takové menu, které bude přesně podle vašich představ. Máme též připravený výběr dokonale sestavených menu, z nichž si můžete vybírat. Kromě toho vyrábíme pohádkové svatební dorty, které nejen dobře chutnají, ale také krásně vypadají.

Dokonalé detaily

Máme vynikající vztahy s různými externími dodavateli, kteří vám ochotně pomohou promyslet rozmístění stolů, hudbu, osvětlení a jiné. Naše talentovaná floristka umí vytvořit skutečná mistrovská díla, která každého oslní. Můžeme zajistit též další detaily před a po konání svatby, jako například projížďky v kočárech tažených koňmi či v dobovém historickém automobilu, fotografování, speciální nalíčení či schůzky s místními odborníky na svatby.

Spa

Před svatbou můžete navštívit naše spa a wellness. Nabízíme různá apartmá se speciální atmosférou pro páry či relaxační procedury navržené přesně pro vás a vaše potřeby. S potěšením se o vás postaráme před svatebním dnem i během svatby.

Svatby a líbánky Mandarin Oriental

S balíčkem Svatby a líbánky v Mandarin Oriental dostanou páry, které se oddávají v našem hotelu, jednu noc ubytování zdarma a ostatní speciální výhody v jiných hotelích skupiny Mandarin Oriental.

Události

Ať už plánujete spíše soukromý večer nebo speciální večírek, naši pracovníci z oddělení Organizace událostí mají mnoho originálních nápadů, které vám pomohou zorganizovat nezapomenutelnou akci. Úzce s vámi spolupracujeme od chvíle, kdy odešlete dotaz, až do konce akce, aby všechno probíhalo přesně podle vašich představ.

Není nic romantičtějšího než tyto

speciální drobné detaily

199 EUR za osobu ~ Minimálně 20 hostů

Řekněte své ANO na dokonalý svatební balíček navržený naším odborníkem a nemusíte si s ničím dělat starosti. Balíček zahrnuje občerstvení i v pozdních nočních hodinách či speciální nabídku spa pro svatebčany.

 • Pronájem Klášterní zahrady nebo Klášterního salónku pro svatební obřad
 • Pronájem svatebního tanečního sálu
 • Sklenice šumivého vína jako nápoj na uvítanou se třemi chlebíčky pro každého hosta
 • Večeře o třech chodech
 • Nápojový balíček na čtyři hodiny (vybraná vína, pivo, nealkoholické nápoje, káva a čaj)
 • Občerstvení pozdě večer
 • Bezplatná ochutnávka svatebního menu pro dva lidi
 • Vytištění zasedacího pořádku, orientační tabule, cedulky se jmény, menu
 • Pokoj nevěsty pro přípravu od časných ranních hodin
 • Ubytování na jednu noc v luxusním apartmá pro novomanžele
 • Šampaňské a jahody v apartmá novomanželů
 • Neformální snídaně na pokoj pro ženicha a nevěstu
 • 60minutová spa procedura pro pár

Cena zahrnuje 21 % DPH a 10 % servisní poplatek.