PrahaSpa a wellness

Duchovní útočiště pro současnostSpa a wellness

Máme jediné spa na světě situované v bývalé kapli a nabízíme proto jedinečný prostor, v němž můžete pocítit dokonalou rovnováhu.

Od chvíle, kdy vstoupíte do našeho spa, pocítíte příjemný klid. Spa se nachází v bývalé kapli, moderní design interiéru využívá některých jedinečných prvků, jako jsou například osvětlené základy bývalého kostela ze 14. století, které vidíme pod prosklenou podlahou vstupní haly.

Spa se nachází ve dvou patrech, má jemnou a uklidňující atmosféru, která je umocněna nerušivým designem a péčí našich zkušených terapeutů. Poté, co si vyměníte boty za přezůvky a vypijete šálek bylinkového čaje, budete uvedeni do šatny a čajového salónku, kde si můžete před vlastní procedurou odpočinout. Odtud půjdete do soukromého pokoje pro terapie, kde vás po konzultaci s osobním terapeutem čeká relaxační masáž chodidel a poté vlastní procedura.

Velmi doporučujeme, abyste se objednali předem, abychom mohli zajistit čas schůzky, který preferujete.

Soukromá svatyně

klidu a míru

Naše tři speciální apartmá nabízejí dokonalé prostředí, v němž si můžete vychutnat svůj zážitek ze spa.

Ačkoliv si hosté mohou vybírat z celé řady procedur, navrhli jsme zároveň širokou škálu speciálních procedur pouze pro tato apartmá.

Apartmá Mandarin

Toto je naše největší spa apartmá laděné do uklidňujících bílých a smetanových tónů, s podlahami obloženými kamenem a teplými barevnými akcenty ve zlaté a červené barvě. Najdete zde zónu procedur pro páry se samostatnými lůžky anebo futonovou matraci pro individuálně sestavené orientální procedury, jako je thajská masáž nebo shiatsu.

Apartmá Petřín

Toto elegantní apartmá je inspirováno tradičními marockými léčebnými rituály, najdete v něm samostatná lůžka na procedury a exkluzivní lůžka pro zábaly Rasul. Jedná se o příjemně relaxační prostor vytvořený speciálně pro páry, v němž nabízíme celou řadu uklidňujících procedur.

Apartmá Vltava

Toto krásné apartmá je pojmenováno po řece, která protéká Prahou. Najdete v něm zakřivený strop, šedivé obklady na podlahách, jedno lůžko na procedury a soukromý vitalizační bazén. Tento bazének s mnoha vodními tryskami, které jemně masírují tělo, nabízí neuvěřitelně relaxační a omlazující zážitek.

Rezervujte si apartmá

Procedury na míru

Procedury

Naše procedury využívají starodávných i moderních technik a jejich cílem je nastolení rovnováhy a harmonie.

Zobrazit podrobnosti

Pánové

Naše procedury jsou navrženy výhradně pro muže a zaměřují se na špičkový servis a péči o detaily.

Zobrazit podrobnosti

Programy Spa

Vyberte si některou z našich procedur a užijte si celodenní nebo půldenní relaxaci, jejíž součástí je lahodný a zdravý oběd.

Zobrazit podrobnosti

Členství

Fitness a wellness centrum zóny Spa hotelu Mandarin nabízí členství ve fitness s rozsáhlými výsadami.

Zobrazit podrobnosti

Fitness a Wellness

Dopřejte si energické cvičení nebo uvolněné protažení. Naše moderní wellness zařízení má kompletně vybavené fitness centrum, venkovní bazén a osobního trenéra.

Zobrazit podrobnosti