PrahaSpa a wellness

Spa a wellness

Naše lázně, situované v bývalé kapli, vás ohromí jedinečným prostředím, ve kterém můžete zahájit svou cestu k dokonalé rovnováze.

Od chvíle, kdy vstoupíte do našeho spa, pocítíte příjemný klid. Spa se nachází v bývalé kapli a moderní design jeho interiéru využívá některých jedinečných prvků, jako jsou například osvětlené základy bývalého kostela ze 14. století, které vidíme pod prosklenou podlahou vstupní haly.

Spa se nachází ve dvou patrech, má jemnou a uklidňující atmosféru, která je umocněna nerušivým designem a péčí našich zkušených terapeutů. Poté, co si vyměníte boty za přezůvky a vypijete šálek bylinkového čaje, budete uvedeni do šatny a čajového salónku, kde si můžete před vlastní procedurou odpočinout. Odtud půjdete do soukromého pokoje pro terapie, kde vás po konzultaci s osobním terapeutem čeká relaxační masáž chodidel a poté vlastní procedura.

Doporučujeme vám objednat se s předstihem, abychom mohli zajistit nejvhodnější termín vaší návštěvy.

Soukromá svatyně

klidu a míru

Naše tři speciální apartmá nabízejí dokonalé prostředí, v němž si můžete vychutnat svůj zážitek ze spa.

Ačkoliv si hosté mohou vybírat z celé řady procedur, navrhli jsme zároveň širokou škálu speciálních procedur pouze pro tato apartmá.

Apartmá Mandarin

Toto je naše největší spa apartmá laděné do uklidňujících bílých a smetanových tónů, s podlahami obloženými kamenem a teplými barevnými akcenty ve zlaté a červené barvě. Najdete zde zónu procedur pro páry se samostatnými lůžky anebo futonovou matraci pro individuálně sestavené orientální procedury, jako je thajská masáž nebo shiatsu.

Apartmá Petřín

Toto elegantní apartmá je inspirováno tradičními marockými léčebnými rituály, najdete v něm samostatná lůžka na procedury a exkluzivní lůžka pro zábaly Rasul. Jedná se o příjemně relaxační prostor vytvořený speciálně pro páry, v němž nabízíme celou řadu uklidňujících procedur.

Apartmá Vltava

Toto krásné apartmá je pojmenováno po řece, která protéká Prahou. Najdete v něm zakřivený strop, šedivé obklady na podlahách, jedno lůžko na procedury a soukromý vitalizační bazén. Tento bazének s mnoha vodními tryskami, které jemně masírují tělo, nabízí neuvěřitelně relaxační a omlazující zážitek.

Procedury na míru

Procedury

Naše procedury využívají starodávných i moderních technik a jejich cílem je nastolení rovnováhy a harmonie.

Pánové

Naše procedury jsou navrženy výhradně pro muže a zaměřují se na špičkový servis a péči o detaily.

Programy Spa

Vyberte si některou z našich procedur a užijte si celodenní nebo půldenní relaxaci, jejíž součástí je lahodný a zdravý oběd.

Členství

Fitness a wellness centrum zóny Spa hotelu Mandarin nabízí členství ve fitness s rozsáhlými výsadami.

Fitness a Wellness

Dopřejte si energické cvičení nebo uvolněné protažení. Naše moderní wellness zařízení má kompletně vybavené fitness centrum, regenerační bazén a osobního trenéra.