PrahaSpa a wellness

Spa a wellness

Duchovní útočiště pro současnost

Máme jediné spa na světě situované v bývalé kapli a nabízíme proto jedinečný prostor, v němž můžete pocítit dokonalou rovnováhu.

Od chvíle, kdy vstoupíte do našeho spa, pocítíte příjemný klid. Spa se nachází v bývalé kapli, moderní design interiéru využívá některých jedinečných prvků, jako jsou například osvětlené základy bývalého kostela ze 14. století, které vidíme pod prosklenou podlahou vstupní haly.

Spa se nachází ve dvou patrech, má jemnou a uklidňující atmosféru, která je umocněna nerušivým designem a péčí našich zkušených terapeutů. Poté, co si vyměníte boty za přezůvky a vypijete šálek bylinkového čaje, budete uvedeni do šatny a čajového salónku, kde si můžete před vlastní procedurou odpočinout. Odtud půjdete do soukromého pokoje pro terapie, kde vás po konzultaci s osobním terapeutem čeká relaxační masáž chodidel a poté vlastní procedura.

Velmi doporučujeme, abyste se objednali předem, abychom mohli zajistit čas schůzky, který preferujete.

Procedury na míru

Procedury

Naše procedury využívají starodávných i moderních technik a jejich cílem je nastolení rovnováhy a harmonie.

Pánové

Naše procedury jsou navrženy výhradně pro muže a zaměřují se na špičkový servis a péči o detaily.

Programy Spa

Vyberte si některou z našich procedur a užijte si celodenní nebo půldenní relaxaci, jejíž součástí je lahodný a zdravý oběd.

Členství

Fitness a wellness centrum zóny Spa hotelu Mandarin nabízí členství ve fitness s rozsáhlými výsadami.

Fitness a Wellness

Dopřejte si energické cvičení nebo uvolněné protažení. Naše moderní wellness zařízení má kompletně vybavené fitness centrum, regenerační bazén a osobního trenéra.

Memberships

The Mandarin Spa’s Fitness and Wellness Centre offers fitness membership with extensive privileges.