Praha

Procedury

Respekt vůči jednotlivci je hlavní myšlenkou našeho spa. Naše procedury zahrnují širokou škálu relaxačních procedur a obličejové péče podle vašich individuálních potřeb.

icon-info Oznámení

10% servisní poplatek bude přičten za každou službu na vašem konečném účtu. 20% DPH je již zahrnuto ve všech našich cenách.

Relaxujte a čerpejte energii pro mysl i tělo

Zobrazit :

Signatura

2 hodiny

Lázeňské terapie Mandarin Oriental Signature

 • CENA
  5 500 Kč

Lázeňské terapie Mandarin Oriental Signature byly vypracovány v reakci na rostoucí zájem našich hostů o jednoduché, účinné a autentické lázeňské programy.

Jednotlivé terapie Signature vznikly na základě konzultací se specialisty na tradiční čínskou medicínu a předními aromaterapeuty. Sestávají z relaxačního rituálu spočívajícího v ruční masáži těla, při které se kombinují silné účinky orientální meridiánové masáže s léčebným přínosem speciálně namíchaných esenciálních olejů, jež byly vytvořeny speciálně pro hotel Mandarin Oriental. Každá terapie začíná soukromou konzultací s terapeutem, jejímž cílem je určit aktuální zdravotní stav a rozpoložení klienta. Na tomto základě je pak zvlášť pro každého hosta zvolena léčebná procedura a oleje, aby se jeho tělo, mysl a duch dostaly do dokonalé harmonie. Hostům jsou rovněž poskytnuta doporučení v oblasti výživy a životosprávy, aby příznivé účinky programu trvaly i poté, co se vrátí domů.

2 hodiny

Oriental Harmony

 • CENA
  8 800 Kč

Čtyři ruce pracují v naprosté souznění a přinášejí mimořádný zážitek, který inspiruje harmonii smyslů. Procedura začíná zklidňující koupelí nohou v očistné vodě, po které budou vaše nohy měkké a hladké a vaše mysl uvolněná. Poté dva terapeuti v dokonalém časovém a pohybovém souladu provedou teplý peeling, který vyhladí a posílí vaši pokožku, a následně harmonickou masáž, po které bude vaše tělo v rovnováze. Procedura končí simultánní masáží hlavy a nohou, která pozvedne vaši mysl, nabije vaše tělo energií a prodchne vaši pokožku exotickou vůní.

2 hodiny / 3 hodiny

Time Ritual

 • CENA
  5 500 / 7 700 Kč

Pokud jde o “časové rituály (Time Rituals)” v hotelu Mandarin Oriental, které se sestavují individuálně, doporučujeme hostům, aby si rezervovali pouze čas, nikoli konkrétní procedury, abychom služby mohli přizpůsobit přesně na míru jejich potřebám. Každý časový rituál (Time Ritual) začíná zklidňujícím rituálem koupele nohou a jeho cílem je obnovit přirozený rovnovážný stav.

Programy

4 hodiny 20 minut

Bohemian Ritual

 • CENA
  10 000 Kč

Nechte se inspirovat zámkem MCELY a dovolte tradičnímu českému odborníkovi přes bylinné aromaterapie, aby vám navrhl proceduru, která bude mít výrazný léčivý efekt na tělo i mysl.

 • Bohemian Meadow
 • Herbal Breeze pro ruce a nohy
 • Jídlo Spa Bento Box

Cena zahrnuje 20% DPH. Pro vaše pohodlí bude 10% servisní poplatek připočten ke konečnému účtu.

6 hodin 50 minut

Mandarin Escape

 • CENA
  14 500 Kč

Nechte se unést tímto luxusním zážitkem smyslů, který je přizpůsobený individuálním potřebám klientů pro dokonalou harmonii těla, mysli a ducha.

 • Lekce jógy nebo návštěva fitness centra
 • Parní sprcha
 • Lázeňské terapie Mandarin Oriental Signature
 • Aromaterapeutická obličejová masáž
 • Manikúra nebo pedikúra Mandarin Oriental
 • Jídlo Spa Bento Box

Cena zahrnuje 20% DPH. Pro vaše pohodlí bude 10% servisní poplatek připočten ke konečnému účtu.

Tělo

1 hodina 50 minut

Coffee Indulgence

 • CENA
  5 500 Kč

Posilte své tělo a duši touto luxusní terapií, jejíž cílem je omladit suchou a unavenou pokožku. Intenzivní tělový peeling s použitím soli a kávy stimuluje krevní oběh a odstraňuje odumřelé buňky, čímž oživuje matnou a unavenou kůži. Zvláštní pozornost je věnována rukám a nohám – na pokožku a paty se aplikuje olej s vysokým obsahem vitaminu E a také maska ze sladkovodního bahna, která skutečně kůži zjemní a vyživí. Na tělo jsou naneseny vrstvy hydratujících a mineralizujících mořských řas. Poté následuje masáž, při které je pokožka chráněna sametovým zvlhčujícím tělovým máslem. Na závěr přichází posilující procedura pro hlavu a vlasy, která podpoří krevní oběh a obnoví rovnovážné působení kožních tuků. To vše přispívá k tomu, abyste měli zdravé a dobře vyživené vlasy.

1 hodina 20 minut

Linden Embrace

 • CENA
  3 900 Kč

Inspirováno lípou, českým národním stromem. Tato procedura byla navržena tak, aby přinesla pocit klidu, tepla a bezpečí. Procedura začíná tím, že nad šálkem lahodného lipového čaje, slazeného medem, sdělíte terapeutovi, jaké máte potřeby a přání. Následuje peeling celého těla a jemná, ale důkladná masáž celého těla nahřátými lipovými obklady.

1 hodina 20 minut

Thai Massage

 • CENA
  3 900 Kč

 

Tato tradiční masáž se provádí na futonovém lůžku. Klient je při ní oděn do lehké róby v thajském stylu. Jemně houpavé pohyby ve spojení s rytmickou akupresurou a asistovaným protahováním vedou k hluboké relaxaci a znovuoživení těla a mysli. Mezi blahodárné účinky této masáže patří lepší pohyblivost, uvolnění napětí kloubů a svalů a rovnováha energetického systému těla.

Obličej

1 hodina 20 minut

Omlazovací kůra Utopia Advanced Anti-Ageing

 • CENA
  5 400 Kč

Tato vysoce účinná luxusní obličejová péče využívající špičkových produktů Gaylia Kristensen obnoví mladistvý vzhled vaší pokožky. Produkty byly vytvořeny za podpory bioinženýrství s využitím nejmodernějších technologií zpracování molekulárních polypeptidů a proteinů zaměřených na omlazení obličeje, očí, krku a rukou. Procedura trvající 80 minut bude zahájena hloubkovým čištěním a peelingem pro obnovu a rozzáření pokožky. Poté se provede jedinečná liftingová masáž za použití vzácných olejů z mučenky značky Kristensen, která odstraní stres a napětí obličejových svalů. Nakonec bude aplikována čistě rostlinná kolagenová obličejová maska pro pomoc stimulace kolagenu a elastinu, která bude mít okamžitý liftingový efekt a zlepší vzhled pleti poškozené ultrafialovým zářením.

1 hodina 20 minut

Age Repair Facial

 • CENA
  3 900 Kč

Tato obnovující procedura proti dopadům stárnutí využívá přírodní oleje z extraktu z inca inchi a modřínu, které povzbuzují tvorbu kolagenu, což zajišťuje pevnou a napnutou pokožku. Protizánětlivé vlastnosti oleje ze semínek granátového jablka a šípků zase přispívají ke zpomalení projevů stárnutí kůže. Výsledkem je pevná, plná a mladistvěji vyhlížející pleť.

50 minut / 1 hodina 20 minut

Aromaterapeutická obličejová masáž

 • CENA
  2 900 Kč / 3 900 Kč

Náš terapeut zahájí proceduru stanovením typu pleti a poté vybere produkty z řady určené pro obličejovou péči Aromatherapy Associates a navrhne vám speciální ošetření podle vašich individuálních potřeb.

Pánové

1 hodina 50 minut

Deep Sleep

 • CENA
  5 500 Kč

Tato účinná a hluboce uklidňující masáž celého těla obsahuje bohaté esenciální oleje z vetiveru, heřmánku a santalového dřeva, které jsou známé pro své intenzivní uklidňující účinky. Procedura začíná rituálem zahřívání nohou a po něm následuje masáž od hlavy až k patě za použití tlakových technik pro vyrovnání nervového systému a uvolnění unavené mysli. Dokonalé pro navození hlubokého klidu a kvalitního spánku.

Vodoléčba

20 minut

Parní sprcha

 • CENA
  900 Kč

Ze sprchy, jejíž teplota je udržována v rozsahu 42–45 °C, proudí vlhké aromatické teplo, které vychází z podlahy, stěn i sedadel. Pára, o které se ví, že má hojivé účinky, ulevuje od bolestí hlavy a migrén, uvolňuje napětí a zlepšuje schopnost soustředění, prohřívá tělo pomalu a souvisle, přičemž se teplo dostane až k vnitřním orgánům.