Praha

Procedury

Respekt vůči jednotlivci je hlavní myšlenkou našeho spa. Naše procedury zahrnují širokou škálu relaxačních procedur a obličejové péče podle vašich individuálních potřeb.

icon-infoOznámení 

10% servisní poplatek bude přičten za každou službu na vašem konečném účtu. 20% DPH je již zahrnuto ve všech našich cenách.

Relaxujte a čerpejte energii pro mysl i tělo

Zobrazit:

Tělo

Detox & Revive

Trojice procedur v podobě kartáčování, peelingu a bahenní masky stimuluje lymfy, odstraňuje odumřelé buňky a dodává pokožce potřebné minerály. Nanesením Revive Body gelu, Revive Body oleje a Revive Body mléka, které účinně pronikají do těla, dochází k posílení myslí a regeneraci těla.

Oriental Essence

Tato masáž celého těla uvolňuje napětí, a to pomocí na míru namíchaných orientálních olejů a pohybů, které jsou inspirovány tradičními orientálními terapiemi, a soustředí se na oblasti zad, krku a ramen, kde se stres obvykle usazuje.

Linden Embrace

Tato skvělá procedura je inspirována lípou, českým národním stromem.  Listy mají tvar srdce a připomínají tak lásku a stav zamilovanosti. Lipový peeling a následná masáž s horkými lipovými obklady představují příjemný způsob, jak dosáhnout dokonalé relaxace. Nezapomenutelné okamžiky jsou posvěceny vůní heřmánkového oleje.

Obličej

1 hodina

Čištění pleti pro muže

Procedura vhodná pro všechny typy pleti, zejména pro mdlou pleť, která potřebuje hloubkové čištění. Oživující ošetření obličeje, po kterém bude vaše pleť čistá, zářící a do hloubky hydratovaná díky obohacujícím výživným esenciálním olejům a rostlinným výtažkům. Tato relaxační procedura je zakončena uklidňující masáží hlavy, takže budete odcházet odpočatí a s klidnou myslí.

1 hodina 30 minut

Linda Meredith Haute Couture

Náš terapeut pečlivě prohlédne vaši pleť a vybere vám jedinečnou kombinaci produktů, které přinesou okamžité zlepšení. Může se jednat o regenerační kolagenovou masku, oživující V-TOX nebo vysoce účinnou kyslíkovou infuzi pro vyplnění pleti, doladění tónu pokožky a zjemnění linií obličeje.

Doplňky k terapiím/procedurám

 • Omlazující kyslík ~ 30 minut ~ 1 800 Kč
 • Oživující V-TOX kyslík ~ 30 minut ~ 1 800 Kč
 • Regenerační kolagenový obklad ~ 30 minut ~ 1 800 Kč
1 hodina / 1 hodina 30 minut

Radiance

Procedura je zahájena hlubokým galvanickým čištěním nebo enzymatickým peelingem, po kterém následuje stimulace epidermické vrstvy kůže a lymfatická masáž. Terapeut vám doporučí nejlepší ošetření podle vašich potřeb. Tyto procedury napínají, tónují, vyplňují a čistí pleť pomocí mikroproudů.

Závěrečné dotyky

1 hodina 30 minut

Tandem manikúra a pedikúra

 • Cena
  7 600 Kč

Nakládejte se svým časem moudře a užijte si zároveň kompletní manikúru a pedikúru. O vaše ruce a nohy budou pečovat dva terapeuti najednou. Dle dostupnosti.

Programy

3 hodiny

Maternity Bliss

Těhotenství je speciálním obdobím v životě ženy. Nechte našeho terapeuta, aby vás hýčkal a připravil na příchod vašeho drobečka.

 • Uvítací rituál zaměřený na chodidla
 • Mum-to-Be
 • Bespoke Facial
 • Jídlo Spa Bento Box

Prague Symphony

Poslech uklidňující klasické hudby uvolní veškeré napětí a přinese rovnováhu vašemu zdraví. Obnovte svou rovnováhu společně v soukromé parní sprše. Rituál zklidňující koupele nohou osvěží vaše smysly a přinese uvědomění mysli i duši. Tato holistická terapie pro dva využívá místní přírodní ingredience k vyčištění a hydrataci pokožky a masáži, která vás zbaví napětí a dodá energii vaší duši.

Oriental Indulgence

Dopřejte si tento holistický zážitek, který uklidní vaši mysl, dodá energii vašemu tělu a oživí vaši pleť.

 • Uvítací rituál zaměřený na chodidla
 • Terapie Tian Quan
 • Orientální esenciální masáž
 • Bespoke Facial
 • Jídlo Spa Bento Box

Základ pro cestovatele

Oriental Foot Therapy

Ve východní filosofii jsou chodidla považována za zrcadlo tělesných systémů a funkcí. Odpočiňte si při této tradiční terapii, která začíná vonnou koupelí nohou, po které následuje odborný peeling a masáž pro zjemnění chodidel a dolní části nohou.

Naše vlastní řada terapií

Digital Wellness Escape

Tato regenerační procedura se zaměřuje na hlavu, oči, krk, ramena, ruce a chodidla a jejím cílem je uvolnit stresy a napětí z častého používání digitálních zařízení.

Oriental Harmony

Čtyři ruce pracují v naprosté souznění a přinášejí mimořádný zážitek, který inspiruje harmonii smyslů. Dva terapeuti v dokonalém časovém a pohybovém souladu provedou nejprve teplý peeling, který vyhladí a posílí vaši pokožku, a následně harmonizující masáž, která obnoví rovnováhu vašeho těla. Vhodné pro osoby trpící pásmovou nemocí (jet lag).

Time Rituals™

Rezervujte si svůj čas a užijte si nejlepší holistický zážitek. Nechte naše terapeuty, aby využili svého talentu a připravili vám procedury podle vašich individuálních potřeb.

Tělové procedury

Vodní terapie

Vitalizační bazén

Před jakoukoli procedurou se můžete v klidu ponořit do našeho regeneračního bazénu, který odplaví veškerý stres a přenese vás do jiného světa. Nabízí řadu masážních funkcí, které můžete podle potřeby využít. Regenerační bazén je k dispozici výhradně hostům ubytovaným v apartmá Vltava.

Exkluzivní sezónní nabídky